سایتهای مفید  
     
 
سایتهای مفید  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
  EqualSkills  
 امروزه كامپيوترها و اينترنت بخش عمده‌ی زندگي روزمره‌ي ما را تشكيل مي‌دهند. از آنجا كه فناوری كامپيوتر روز به روز در حال پیشرفت است، هر فردی که توانایی استفاده از کامپیوتر را نداشته باشد منبع ارزشمندی را از دست می‌دهد و قادر به استفاده از امکانات نوین جامعه نمی‌باشد. اما این مشکل غیر قابل حل نیست. اگر شما روش بکارگیری کامپیوتر و اینترنت را بدانید می‌توانید نیازهای خود را در زندگی روزمره به سادگی تأمین کنید. EqualSkills يك معرفي ساده، غير رسمي و جذاب از كامپيوتر و اينترنت براي افراد كاملاً مبتدي است.
 
اين برنامه مخصوص افرادي طراحي شده است كه هيچگونه تجربه‌اي از كامپيوتر ندارند. برنامه‌ي EqualSkills يك آموزش جالب براي‌كساني است كه از کامپیوتر استفاده نکرده‌اند و از آن دور مانده‌اند. هدف برنامه‌ي EqualSkills آشنا كردن افراد مبتدي با كاربرد كامپيوتر و اينترنت است.EqualSkills براي همه‌ي افراد صرف نظر از موقعيت، تحصيلات، سن، توانايي و ميزان درك آنها قابل استفاده مي‌باشد. هدف از برنامه‌ي EqualSkills آشنا كردن داوطلبان با كاربرد كامپيوتر و فعالیت‌هايي است كه از طريق اينترنت انجام می‌گیرد.
 
EqualSkills يك شروع دوستانه، جالب و ساده براي کار با اينترنت و كامپيوتر است و آنها را به سمت استفاده از برنامه‌هاي پيشرفته‌تر و در نتيجه حضور كامل در جامعه‌ي الكترونيكي هدايت مي‌كند.
     
 
  ثبت نام  
     
 
  دوره های در حال برگزاری