سایتهای مفید  
     
 
سایتهای مفید  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
  E-Citizen  
با یادگیری نحوه‌ی استفاده از اینترنت و ایمیل، دنیای جدیدی از فرصت‌ها پیش روی شما قرار می‌گیرد. اینترنت نه تنها ابزار ارزشمندی برای برقراری ارتباط و یافتن اطلاعات است؛ بلکه روز ‌به‌ روز سازمان‌ها و دپارتمان‌های دولتی بیشتری از اینترنت برای ارائه‌ی اطلاعات و خدمات استفاده می‌کنند. افرادی که مهارت کار با اینترنت را ندارند؛ در معرض خطر کنار گذاشته شدن از جامعه قرار دارند. اگر شما یکی از افرادی هستید که نمی‌تواند از اینترنت و خدمات الکترونیکی استفاده کند؛ e-Citizen پاسخ مناسبی برای شما است.
 
e-Citizen برای چه کسانی است؟ e-Citizen مخصوص افرادی طراحی شده است که لازم است برای کار با کامپیوتر و اینترنت دانش خود را بروز کنند. این افراد شامل گروه‌های زیر می‌باشند: شهروندان سالمند؛ افراد شاغل در بخش خدمات عمومی؛ افراد آماده به کار و افرادی که برای مدت طولانی بیکار بوده‌اند؛ افرادی که در بیرون خانه کار نمی‌کنند و خانم‌های خانه‌دار؛ مشاغل غیر اداری و آزاد؛ کارگران ساده و مهاجران؛ متخصصین مشاغلی که استفاده کمی از اینترنت دارند.
 
برنامه‌ی e-Citizen برای همه‌ی افراد‌، صرفنظر از موقعیت، تحصیلات، سن و توانایی یا فهم، قابل استفاده است؛ و بخش دیگر شامل تلاش و تمرین توسط خود داوطلب می‌باشد. داوطلبان در این دوره از ابزار آموزشی استاندارد تأیید شده توسط بنیاد ICDL بهره‌مند شده و درکنار حضور در کلاس از این ابزار نیز استفاده می‌کنند. e-Citizen با توجه به توانایی داوطلب، شامل حدوداً 50 ساعت آموزش است. این برنامه انعطاف‌پذیر بوده و به داوطلبان امکان یادگیری با سرعت متناسب با توانایی آنها را می‌دهد
     
 
  ثبت نام  
     
 
  دوره های در حال برگزاری