سایتهای مفید  
     
 
سایتهای مفید  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
  IT SECURITY  
در حال حاضر ماژول‌های 1،2و7 شامل دانش مورد نیاز یک کاربر برای حفظ امنیت الکترونیکی خود در استفاده از برنامه‌های کامپیوتر در خانه یا محیط کاری و نیز ارتباط اینترنتی می‌باشد. با این وجود علاوه بر این مهارت‌های ضروری، مهارت‌ها و مفاهیم تخصصی‌تری نیز برای افرادی که بخش زیادی از وقت خود را چه در منزل و چه در زمان کار به صورت آنلاین می‌گذرانند و می‌خواهند از خود و اطلاعات خود محافظت کنند وجود دارد. 

این مهارت‌ها در شرایط کنونی فناوری، بسیار مهم هستند زیرا امروزه افراد بیشتری برای برقراری ارتباط، به اشتراک گذاشتن اطلاعات، خرید اجناس و بهره‌مندی از خدمات آنلاین از کامپیوترها استفاده می‌کنند. در نتیجه جرایم اینترنتی گسترش بیشتری می‌یابد و به تبع آن فناوری‌هایی مانند Phishing ،Spamming نقش پر رنگ‌تر و حرفه‌ای‌تری را پیدا می‌کنند. علیرغم تغییرات سریع در فناوری‌ امنیتIT ، این ماژول همچنان اهمیت خود را حفظ می‌کند زیرا بیشتر بر دانش، افزایش آگاهی و عملکرد کاربر تمرکز دارد تا استفاده از برنامه یا نرم‌افزاری خاص. 

هدف مهم این ماژول این است که: کاربر کامپیوتر بتواند مشکلات امنیتی متداول در هنگام استفاده ازICT را تشخیص داده و از خود و سازمانش در مقابل آنها محافظت کند.
 
     
 
  ثبت نام  
     
 
  دوره های در حال برگزاری