سایتهای مفید  
     
 
سایتهای مفید  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
  WEB EDITING  
در دهه‌ی اخیر، طراحی وب سایت با استفاده از اینترنت در سراسر جهان با سرعت در حال گسترش بوده است و هم اکنون اکثر جوانان با این فناوری همراه هستند. در میان تعداد بی‌شمار افراد و شرکت‌هایی که در سراسر جهان از اینترنت استفاده می‌کنند، قطعا برخی در جست‌وجوی محصولات و خدمات شما هستند. با داشتن وب سایت در واقع شما خود را برای استفاده از فرصت‌های بی‌شمار آماده می‌کنید.
 
داشتن وب سایت باعث می‌شود محصولات و خدمات شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترس باشد. شما می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمینه از طریق اینترنت پیدا کنید. همین‌طور کسی که به دنبال توانایی‌های شماست، می‌تواند از این طریق با فعالیت‌های شما آشنا شود و از خدمات شما استفاده کند. طراحی حرفه‌ای یک وب سایت برای یک مجموعه‌ی کاری به بزرگ شدن و پیشرفت آن کمک می‌کند و به آن در جذب مشتری یاری می‌رساند.
 
طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جست‌وجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما، تأثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و خدمات شما دارد. طراحی سایت مناسب می‌تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه دهد، نظر مشتری را جلب کند و در نهایت وی را به خرید محصولات شما ترغیب نماید. نیاز جامعه به Web Editing : با توجه به افزایش اهمیت نیاز جامعه به فعالیت‌های آنلاین، توانایی هر فرد در انجام این‌گونه فعالیت‌ها نیز اهمیت بیشتری می‌یابد.
 
برنامه‌یECDL/ICDL Web Editing با این نیاز کاملاً تناسب دارد زیرا از داوطلب می‌خواهد مفاهیم کلیدی ویرایش و انتشار وب را بشناسد و یک وب سایت با محتوی ثابت(webstatic) ایجاد، بارگذاری و نگهداری نماید.
     
 
  ثبت نام  
     
 
  دوره های در حال برگزاری